Вторник, 18.06.2019, 11:36


Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Меню сайта
Сколько часов(мин) Вы проводите в intertnet в сутки?
Всего ответов: 56
Меню сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Меню сайта

Єсікова Катерина, учениця 1а класу

2009-2010 - 3 м. у міських змагання з фігурного катання

Ахметдінова Сабіра, учениця 2а класу

2008-2009 - міжнародний музичний фестиваль "Созвучие" м. Маріуполь - приз "Надія"

2009-2010 - міжнародний музичний фестиваль "Созвучие" м. Маріуполь - диплом і звання лауреата в номінації "Фортепіано-соло"

                  диплом міського конкурсу ансамблевого мистецтва

Григор'єва Катерина,  учениця 4а класу

2008-2009 - 3 м. у міській виставці-конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва;

                   1 м. у міському конкурсі робіт з декоративно-ужиткового мистецтва

2009-2010 - Дипломант обласного туру Всеукраїнськоого фестивалю "Воскресни, писанко!"

                  Переможець районного конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей"

Кованський Данііл, ученик 4а класу

2008-2009 - 3 м. у відкритій першості Кіровського району з футболу серед юнаків молодшої групи

                  Володар Кубку Петровського району

2009-2010 - Володар Кубку Петровського району

                  Республіканський турнір з футболу "Кубок Севастополя"

Павлов Марк, ученик 5а класу

2008-2009 - 1 м. весняна першість ШК "Атака"

                  3 м. в обласному турнірі з шахів

                  1 м. з вирішення задач по шахам

2009-2010 - 1 м. в дитячому бліц-турнірі з шахів на "Кубок Донбасу" (Всеукраїнського значення)

Поліванов Іван, ученик 5а класу

2009-2010 - 1 м. в конкурсі дитячих театрів в межах 16 міського фестивалю "Музика дитинства"

Руснак Назар, ученик 5а класу

2008-2009 - 3 м. в шаховому турнірі серед 5 розрядів

                   3 м. в шаховому бліц-турнірі

2009-2010 - "Колосок"-добрий результат

Федоров Олександр, ученик 5а класу

2006-2007 - 1 м. у міській першості ДЮСШ з шахів

2007-2008 -  1 м. у міській першості ДЮСШ з шахів

2009-2010 - 3 м. в турнірі Петровського району з шахів

Семенюк Вероніка, учениця 5а класу

2009-2010 - 1 м. в обласних турнірах "Золота осінь"

                   1 м. в міжнародному турнірі з футболу на приз Донецького голови

Павлов Вадим, ученик 6а класу

2006-2007 - перможець новорічного турніру новачків ШК "Атака"

2007-2008- 3 м. турнір швидких шахів Кубку ШК "Атака"

                  3 м. у зимовій першості ШК "Атака"

                  2 м. у літній першості

2008-2009 - 2 м. в турнірі на 1 розряд

                  кращий результат в конкурсі шахів

2009-2010 - 2 м. в зимовій першості

Гайдук Єлизавета, учениця 6а класу

2008-2009 - 3 м. у міському конкурсі робіт з декоративно-ужиткового мистецтва

                   3 м. "Осіння палітра" - конкурс художників

2009-2010 - 3 м. "Веселі фарби" - конкурс художників

Буймистренко Гліб, ученик 6а класу

2008-2009 - 1 м. в конкурсі вирішення шахоих комбінацій

                   1 м. в зимовому конкурсі вирішення шахових комбінацій

Бадалов Кирило, ученик 6а класу

2008-2009 - 1 м. в конкусі вирішення шахових комбінацій

                   1 м. в турнірі швидких шахів

                   1 м. серед шахістів третього розряду

Карпенко Владислав, ученик 6а класу

2008-2009 - 1 м. серед 5-их розрядів в новорічному турнірі

2009-2010 - 3 м. у відбірковій першості "Атака"

Виноградський Ігор, ученик 7а класу

2008-2009 - 1 м. в міжнародному футбольному турнірі "Надія"

                   1 м. в Кубку міського голови з футболу

                   1 м. у міжнародному турнірі з футболу на призи Герою України В.А. Сацького

2009-2010 - медаль "Дитяча ліга чемпіонів "Лукойл" м. Новоросійськ

Кокін Олексій, ученик 8а класу

2006-2007 - 1 м. у районній олімпіаді з російської мови

2007-2008 - "Кенгуру" - відмінний результат

2008-2009 - "Кенгуру" - відмінний результат  

2009-2010 - "Бобер" - добрий результат

Гайдук Олена, учениця 9а класу

2008 - 1 м. в обласних змаганнях з футболу на приз клубу "Кожаний м'яч" серед дівчат

2008-2009 - 1 м. у змаганнях з футболу на приз міського голови

2009-2010 - 1 м. у змаганнях з футболу на приз міського голови  

                  1 м. в обласному турнірі "Золота осінь"

Попова Ангеліна, учениця 9а класу

2008-2009 - 2 м. у районому конкурсі вокалістів "Надія"

2009-2010 - 3 м. у районому конкурсі вокалістів "Надія"

Серік Євген, ученик 9а класу

2009-2010 - 2 м. у ІІ етапі ВУО з німецької мови

Євтушенко Неллі, учениця 10а класу

2002-2003 - обласний конкурс "Юні дарування"

                  1 м. у Київ-всеукраїнський конкурс "Зірки, на сцену" 

2003-2004 - 1 м. у міжрегіональному конкурсі "Зірки та зірочки"

2005-2006 - фіналістка конкурсу "Зірки та зірочки"

2007-2008 - 2 м. у конкурсі солістів естрадної пісні "Надія"

2009-2010 - 2 м. у міському конкурсі шкільної пісні

Коряк Руслан, ученик 10а класу

2009-2010 - 3 м. у ІІ етапі ВУО з математики 

Валюта
Валюта
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Валюта
Валюта
  • Міністерство науки і освіти Украіни
  • Донецкий институт последипломного образования
  • Петровский РОО
  • Донецкая общеобразовательная школа № 87
  • Донецкая общеобразовательная школа № 104
  • Донецкая общеобразовательная школа № 106
  • Образовательный портал ПЕДПРЕСА
  • Copyright MyCorp © 2019
    Бесплатный хостинг uCoz