Пятница, 29.03.2024, 17:45

Сколько часов(мин) Вы проводите в intertnet в сутки?

Главная » 2011 » Ноябрь » 1 » Реєстрація учасників пробного тестування
Реєстрація учасників пробного тестування
1 листопада розпочалась реєстрація учасників пробного ЗНО. Реєстрація бажаючих здійснюється через мережу Інтернет на сайті Донецького регіонального центра оцінювання якості освіти test.dn.ua та триватиме до 30 листопада.
Метою пробного зовнішнього незалежного оцінювання є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування.
 Пробне тестування відбудеться 24 та 31 березня 2012.
 Кожен зареєстрований учасник матиме можливість скласти пробні тести не більше, як з двох предметів за власним вибором у відповідності з графіком проведення пробного ЗНО, що буде проведено у дві сесії.
24 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, біології, фізики, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов.
31 березня абітурієнти матимуть можливість пройти пробне ЗНО з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.
Про час та місце проведення пробного тестування, учасникам повідомлять на персональних сторінках після 20 січня 2012 року.
 Предмети пробного ЗНО абітурієнт має обрати самостійно під час реєстрації.
Детальні інструкції щодо реєстрації на пробне ЗНО-2012 розміщені на сайті регіонального центра оцінювання якості освіти test.dn.ua
Участь у пробному ЗНО надає учасникам можливість ознайомитися з процедурою проведення тестування, що максимально наближена до основної сесії, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, оцінити свій рівень знань за допомогою отриманих бланків із правильними відповідями, а також отримати навички ефективного використання часу на тестуванні.

Просмотров: 643 | Добавил: vova | Рейтинг: 0.0/0
1 Tho
At last! Something clear I can unrsaetdnd. Thanks!

«  Ноябрь 2011  »